Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja
| Käyttöjännite | 24 V AC/DC SELV |
| Lähtö | 3 x 0-10 V, 2 x rele 5 A/250 V AC |
| Mittausalue CO2 | 0 - 5000 ppm |
| Lämpötilan mittausalue | 5°C ... 40°C |
| Ilmankosteuden mittausalue | 30 - 80 % rF |
| Kytkennän raja-arvot | 700 ppm ±200 ppm, 1300 ppm ±200 ppm |
| Liitäntätapa | Ruuviliittimet |
| Näyttö | LED |
| Asennustapa | Pinta-asennus seinään (mahdollista myös uppoasennusrasiassa) |
| Kotelointiluokka | IP 20 |
| Suojausluokka | II EN 60 730-1 mukaan |
Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja