Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja
| Käyttöjännite | 230 V AC |
| Taajuus | 50 - 60 Hz |
| Asennustapa | Uppoasennus |
| Valmiustilan teho | < 0,5 W |
| Hehku-/halogeenilamppukuorma | 150 W |
| LED-lamppu 2-8 W | 150 W |
| Programmierung per App | |
| Asetukset | App |
| Johdon enimmäispituus | 100 m |
| Ympäristön lämpötila | -10°C ... 45°C |
| Käyttöohje | DIMAX 540 APP B-Käyttöohje (1,9 MB) | |
| Information Notice EU Data Act | Information Notice EU Data Act DIMAX 540 APP B-Information Notice EU Data Act (59,0 kB) | |
| CE declaration of conformity | CE Declaration of Conformity DIMAX 540 APP B-CE declaration of conformity (608,0 kB) | |
| Tekninen tietolehti | DIMAX 540 APP B (208,6 kB) | |
| mainoslehtinen | FLY Maailman pienin himmennin Täysin älykäs DIMAX 540 APP B (467,6 kB) |
Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja