Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja
| Käyttöjännite | 230 V AC, 50 Hz - 60 Hz |
| Taajuus | 50 - 60 Hz |
| Asennustapa | Uppoasennus |
| Liitäntätapa | Ruuviliittimet |
| Kanavien lukumäärä | 1 |
| Hehku-/halogeenilamppukuorma | 250 W |
| LED-lamppu (trailing edge) | 250 W |
| Suojausluokka | II |
| Edeltävä malli | 4941670, DU 1 RF KNX |
| Käsikirja | System manual KNX-RF (890,3 kB) | |
| Käsikirja | DU 1 RF KNX (1,2 MB) | |
| KNX tietokanta | ZIP | DU 1 RF KNX (179,2 kB) |
| KNX-Kokonaistietokanta KNXprod | ZIP | KNXprod (22,1 MB) |
| Information Notice EU Data Act | Information Notice EU Data Act DU 1 S RF KNX-Information Notice EU Data Act (59,0 kB) | |
| CE declaration of conformity | CE Declaration of Conformity DU 1 S RF KNX-CE declaration of conformity (312,4 kB) | |
| Tekninen tietolehti | DU 1 S RF KNX (599,3 kB) |
Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja