Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja
| Käyttöjännite KNX | Väyläjännite, <4 mA |
| Käyttöjännite | 230 V AC - 240 V AC, 50 Hz - 60 Hz |
| Taajuus | 50 - 60 Hz |
| Valmiustilan teho | <0,45 W |
| Asennustapa | Uppoasennus |
| Kanavien lukumäärä | 1 |
| Kosketintyyppi | 10 A |
| Malli | Perusmoduuli |
| Ympäristön lämpötila | -5°C ... 45°C |
| Käsikirja | EU 1 KNX (1,1 MB) | |
| Käsikirja | System manual KNX-RF (890,3 kB) | |
| KNX tietokanta | ZIP | EU 1 S RF KNX (178,9 kB) |
| KNX-Kokonaistietokanta KNXprod | ZIP | KNXprod (22,1 MB) |
| Information Notice EU Data Act | Information Notice EU Data Act EU 1 S RF KNX-Information Notice EU Data Act (58,6 kB) | |
| CE declaration of conformity | CE Declaration of Conformity EU 1 S RF KNX-CE declaration of conformity (365,2 kB) | |
| Tekninen tietolehti | EU 1 S RF KNX (587,8 kB) |
Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja