Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja
| Käyttöjännite KNX | Väyläjännite, ≤8 mA |
| Käyttöjännite | 100 V AC - 240 V AC, 50 Hz - 60 Hz |
| Taajuus | 50 - 60 Hz |
| Leveys | 4 modulia |
| Asennustapa | DIN-kisko |
| Kosketintyyppi | Sulkukosketin |
| Kytkentäteho, lisärele | 16 A |
| Kytkentäteho, tuulettimen rele | 6 A |
| Ympäristön lämpötila | -5°C ... 45°C |
| Kotelointiluokka | IP 20 |
| Suojausluokka | II EN 60 730-1 mukaan |
| Käsikirja | FCA 2 KNX (1,7 MB) | |
| KNX tietokanta | ZIP | FCA 2 KNX (183,4 kB) |
| KNX-Kokonaistietokanta KNXprod | ZIP | KNXprod (22,1 MB) |
| Information Notice EU Data Act | Information Notice EU Data Act FCA 2 KNX-Information Notice EU Data Act (58,7 kB) | |
| CE declaration of conformity | CE Declaration of Conformity FCA 2 KNX-CE declaration of conformity (197,4 kB) | |
| Tekninen tietolehti | FCA 2 KNX (826,9 kB) |
Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja