Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja
| Käyttöjännite KNX | Busspannung, ≤10 mA |
| Asennustapa | Uppoasennusrasiassa |
| Liitäntätapa | KNX-väyläliitin |
| Tulojen lukumäärä | 6 |
| Johdon enimmäispituus | 30 m |
| Liitäntäjohtimien pituus | 25 cm |
| Kosketinvirta | 0,5 mA |
| Toiminta väylän palautumisen yhteydessä | Säädettävä |
| Ympäristön lämpötila | -5°C ... 45°C |
| Kotelointiluokka | IP 20 |
| Suojausluokka | III |
| KNX tietokanta | ZIP | TA S KNX (361,7 kB) |
| KNX-Kokonaistietokanta KNXprod | ZIP | KNXprod (22,1 MB) |
| Käsikirja | TA KNX-Hand book (1,1 MB) | |
| Information Notice EU Data Act | Information Notice EU Data Act TA 6.1 KNX-Information Notice EU Data Act (58,6 kB) | |
| CE declaration of conformity | CE Declaration of Conformity TA 6.1 KNX-CE declaration of conformity (236,9 kB) | |
| Tekninen tietolehti | TA 6.1 KNX (528,2 kB) |
Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja