Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja
| Käyttöjännite KNX | Väyläjännite, ≤10 mA |
| Asennustapa | Seinäasennus |
| Lämpötilan säätöalue | -30°C ... 60°C |
| Tuulennopeuden mittausalue | 2 - 30 m/s |
| Ympäristön lämpötila | -20°C ... 55°C |
| Kotelointiluokka | IP 44 |
| Suojausluokka | III |
| Käsikirja | Meteodata_140_basic (710,1 kB) | |
| KNX tietokanta | ZIP | Meteodata 140 basic KNX (679,7 kB) |
| KNX-Kokonaistietokanta KNXprod | ZIP | KNXprod (22,1 MB) |
| Information Notice EU Data Act | Information Notice EU Data Act Meteodata 140 basic KNX-Information Notice EU Data Act (58,6 kB) | |
| CE declaration of conformity | CE Declaration of Conformity Meteodata 140 basic KNX-CE declaration of conformity (277,6 kB) | |
| Tekninen tietolehti | Meteodata 140 basic KNX (527,7 kB) |
Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja