Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja
| Käyttöjännite KNX | Busspannung |
| Käyttöjännite | 230 V AC - 240 V AC, 50 Hz - 60 Hz |
| Taajuus | 50 - 60 Hz |
| Asennustapa | Uppoasennus |
| Liitäntätapa | Ruuviliittimet |
| Kanavien lukumäärä | 1 |
| Kosketintyyppi | 10 A |
| LED-lamppu 2-8 W | 250 W |
| LED-lamppu > 8 W | 250 W |
| Suojausluokka | II |
| Käsikirja | System manual KNX-RF (890,3 kB) | |
| KNX-Kokonaistietokanta KNXprod | ZIP | KNXprod (22,1 MB) |
| KNX tietokanta | ZIP | PD 1 RF KNX-KNX-Database (Single Product) (741,0 kB) |
| Information Notice EU Data Act | Information Notice EU Data Act PD 1 RF KNX-Information Notice EU Data Act (58,5 kB) | |
| CE declaration of conformity | CE Declaration of Conformity PD 1 RF KNX-CE declaration of conformity (627,8 kB) | |
| Käyttöohje | PD 1 RF KNX-Operating instructions (2,6 MB) | |
| Tekninen tietolehti | PD 1 RF KNX (648,1 kB) |
Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja