Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja
| Käyttöjännite | 230 V AC |
| Taajuus | 50 Hz |
| Väri | Musta (samanlainen RAL 9005) |
| Asennustapa | Seinäasennus, Ulkokäyttö |
| Teho LED (valovirta) | 6900 lm |
| Värilämpötila | 3000/4000 K, switchable |
| Värintoistoindeksi | > 80 |
| Käyttöikä | L80/B10/40.000 h |
| Asennuskorkeus | 2 - 4 m |
| Ympäristön lämpötila | -20°C ... 40°C |
| Suojausluokka | I |
| Kotelointiluokka | IP 65 |
| Valon jakaantumiskäyrä | ZIP | theLeda B dual-Light distribution curves (5,3 MB) |
| Käyttöohje | theLeda B dual-Operating instructions (5,3 MB) | |
| Information Notice EU Data Act | Information Notice EU Data Act theLeda B50 dual BK-Information Notice EU Data Act (46,5 kB) | |
| CE declaration of conformity | CE Declaration of Conformity theLeda B50 dual BK-CE declaration of conformity (646,0 kB) | |
| Tekninen tietolehti | theLeda B50 dual BK (428,6 kB) | |
| BIM data | Avaa suunnittelutiedot web-sovelluksessa |
Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja