Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja
| Tunnistuskulma | 300° |
| Ohitussuoja | 6 m |
| Asennustapa | Seinä- ja kattoasennus |
| Valon jälkitoiminta-aika | 1 s - 60 min |
| Lampputyypit | Fluoresenssilamput, Hehku-/halogeenilamput, Pienet loistelamput, LEDs |
| Valonmittaustapa | Sekavalonmittaus |
| Ympäristön lämpötila | -25°C ... 45°C |
| Tunnistusalue | Ø 32 m |
| Väri | Valkoinen (samanlainen RAL 9010) |
| Suojausluokka | III |
| Kotelointiluokka | IP 55 |
| Asennuskorkeus (A) | Poikittain kävellen (t) | Edestä kävellen (R) | |
| 2 m | 12 m | 4 m | |
| 2,5 m | 16 m | 5 m | |
| 3 m | 16 m | 5 m | |
| 3,5 m | 16 m | 5 m | |
| 4 m | 12 m | 4 m |
| Käsikirja | theLuxa P300 KNX (922,0 kB) | |
| Käyttöohje | theLuxa_P300_KNX (5,8 MB) | |
| KNX tietokanta | ZIP | theLuxa P300 KNX (471,8 kB) |
| CAD-symboli | ZIP | theLuxa P300 KNX (23,9 kB) |
| KNX-Kokonaistietokanta KNXprod | ZIP | KNXprod (22,1 MB) |
| Information Notice EU Data Act | Information Notice EU Data Act theLuxa P300 KNX WH-Information Notice EU Data Act (58,9 kB) | |
| CE declaration of conformity | CE Declaration of Conformity theLuxa P300 KNX WH-CE declaration of conformity (579,5 kB) | |
| Tekninen tietolehti | theLuxa P300 KNX WH (1,6 MB) |
Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja