Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja
| Asennuskorkeus | 2,5 - 6 m |
| Tunnistuskulma | 360° |
| Liitäntätapa | KNX-väyläliitin |
| Asennustapa | Uppoasennus kattoon |
| Valonmittaustapa | Sekavalonmittaus |
| Kytkeytymisviive, läsnäolo | 10 s - 30 min / ei aktiivinen |
| Ympäristön lämpötila | -25°C ... 55°C |
| Tunnistusalue | 113 m² (ø 12 m) |
| Väri | valkoinen |
| Kotelointiluokka | IP 54 (asennettuna) |
| KNX Data Secure |
| Asennuskorkeus (A) | Istuen (S) | Poikittain (T) | Kävelemällä edestä (R) |
| 2,5 m | 13 m² | 4 m | 78 m² | 10 m | 28 m² | 6 m |
| 3 m | 20 m² | 5 m | 113 m² | 12 m | 28 m² | 6 m |
| 3,5 m | 20 m² | 5 m | 78 m² | 10 m | 28 m² | 6 m |
| 4 m | - | 78 m² | 10 m | 28 m² | 6 m |
| 6 m | - | 113 m² | 12 m | 28 m² | 6 m |
| KNX-Kokonaistietokanta KNXprod | ZIP | KNXprod (22,1 MB) |
| Information Notice EU Data Act | LUXA 103 S360-12 KNX DE WH-Information Notice EU Data Act (58,9 kB) | |
| CE declaration of conformity | LUXA 103 S360-12 KNX DE WH-CE declaration of conformity (221,8 kB) | |
| Käyttöohje | LUXA 103 S360 KNX DE-Operating instructions (4,0 MB) | |
| Tekninen tietolehti | LUXA 103 S360-12 KNX DE WH (907,4 kB) | |
| BIM data | Avaa suunnittelutiedot web-sovelluksessa |
Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja