Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja
| Asennuskorkeus | 2 - 4 m |
| Vähimmäiskorkeus | 1,7 m |
| Tunnistuskulma | 360° |
| Liitäntätapa | KNX-väyläliitin |
| Asennustapa | Uppoasennus kattoon |
| Valonmittaustapa | Sekavalonmittaus |
| Kytkeytymisviive, läsnäolo | 10 s - 30 min / ei aktiivinen |
| Ympäristön lämpötila | -25°C ... 55°C |
| Tunnistusalue | 140 m² (28 x 5 m) |
| Väri | valkoinen |
| Kotelointiluokka | IP 54 (asennettuna) |
| KNX Data Secure |
| Montagehöhe (A) | Quer gehend (T) | Frontal gehend (R) | |
| 2,5 m | 140 m² | 28 m x 5 m | 70 m² | 14 m x 5 m | |
| 3 m | 140 m² | 28 m x 5 m | 70 m² | 14 m x 5 m | |
| 3,5 m | 104 m² | 26 m x 4 m | 60 m² | 12 m x 5 m |
| KNX-Kokonaistietokanta KNXprod | ZIP | KNXprod (22,1 MB) |
| Information Notice EU Data Act | LUXA 103 S360-28 KNX DE WH-Information Notice EU Data Act (59,1 kB) | |
| CE declaration of conformity | LUXA 103 S360-28 KNX DE WH-CE declaration of conformity (223,0 kB) | |
| Käyttöohje | LUXA 103 S360 KNX DE-Operating instructions (4,0 MB) | |
| Tekninen tietolehti | LUXA 103 S360-28 KNX DE WH (991,6 kB) | |
| BIM data | Avaa suunnittelutiedot web-sovelluksessa |
Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja