Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja
| Käyttöjännite | 230 V AC |
| Taajuus | 50 Hz |
| Valmiustilan teho | < 0,5 W |
| Valonmittaustapa | Sekavalonmittaus |
| Kanavien lukumäärä | 1 |
| Väri | valkoinen |
| Asennustapa | Seinäasennus, Ulkokäyttö |
| Tunnistuskulma | 180° |
| Kytkentälähtö | Valo |
| Valon jälkitoiminta-aika | 5 s - 15 min |
| Hehku-/halogeenilamppukuorma | 1000 W |
| LED-lamppu 2-8 W | 200 W |
| LED-lamppu > 8 W | 200 W |
| Lampputyypit | Hehku-/halogeenilamput, Fluoresenssilamput, Pienet loistelamput, LEDs |
| Tunnistusalue | 10 m |
| Tunnistusalue | Puolipyöreä |
| Ympäristön lämpötila | -20°C ... 40°C |
| Suojausluokka | II |
| Kotelointiluokka | IP 55 |
| Asennuskorkeus (A) | Poikittain kävellen (t) | Edestä kävellen (R) | |
| 2 m | 10 m | 3 m |
| Käyttöohje | PIRA TO AP-Operating instructions (4,9 MB) | |
| Information Notice EU Data Act | Information Notice EU Data Act PIRA TO AP-Information Notice EU Data Act (46,4 kB) | |
| CE declaration of conformity | CE Declaration of Conformity PIRA TO AP-CE declaration of conformity (252,3 kB) | |
| Tekninen tietolehti | PIRA TO AP (494,7 kB) |
Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja