Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja
| Käyttöjännite | 230 V AC |
| Taajuus | 50 Hz |
| Valmiustilan teho | <0,2 W |
| Valonmittaustapa | Sekavalonmittaus |
| Kanavien lukumäärä | 1 |
| Väri | valkoinen |
| Asennustapa | Seinäasennus, Ulkokäyttö |
| Kytkentäteho | 10 A 230 V AC, cos φ = 1 |
| Tunnistuskulma | 180° |
| Kytkentälähtö | Valo |
| Valon jälkitoiminta-aika | 10 s - 30 min |
| Hehku-/halogeenilamppukuorma | 2300 W |
| Pienet loistelamput | 500 W |
| LED-lamppu 2-8 W | 400 W |
| LED-lamppu > 8 W | 400 W |
| Lampputyypit | Hehku-/halogeenilamput, Fluoresenssilamput, Pienet loistelamput, LEDs |
| Tunnistusalue | 14 m |
| Tunnistusalue | Puolipyöreä |
| Ympäristön lämpötila | -25°C ... 55°C |
| Suojausluokka | II |
| Kotelointiluokka | IP 55 |
| Asennuskorkeus (A) | Poikittain kävellen (t) | Edestä kävellen (R) | |
| 1,8 m | 10 m | 3 m | |
| 2,2 m | 12 m | 4 m | |
| 2,5 m | 14 m | 5 m |
| Käyttöohje | TECTA-Käyttöohje (6,6 MB) | |
| Information Notice EU Data Act | Information Notice EU Data Act TECTA D180 WH-Information Notice EU Data Act (46,4 kB) | |
| CE declaration of conformity | CE Declaration of Conformity TECTA D180 WH-CE declaration of conformity (243,2 kB) | |
| Tekninen tietolehti | TECTA D180 WH (622,0 kB) |
Asiakirjakorissasi on 0 asiakirjoja